Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, mamy za sobą setki realizacji oraz wielu zadowolonych klientów, sukcesywnie budując Państwa zaufanie.

Specjalizujemy się w produkcji łóżek dziecinnych i młodzieżowych wykonanych z drewna, które są wykonane z najwyższą starannością i precyzją dzięki czemu będą służyć Państwa pociechom na lata. Zaprojektowane przez nasz meble są wykonywane w naszej stolarni, indywidualnie na zamówienie, termin realizacji do dwóch tygodni.

Najważniejszym atutem naszej firmy jest unikatowy asortyment wykonany z drewna własnego projektu nie dostępny nigdzie indziej. Nasze meble w kształcie zamków, łóżka z wysokimi barierkami są unikatowe na skalę europejską, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Oferujemy drewniane produkty przy umiarkowanych cenach. Nasza firma kładzie także duży nacisk, aby oferowane łóżka miały wile walorów estetycznych tak ważnych dla rozwoju dziecka, oraz były bezpieczne i stabilne. Nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy dodając nowe wzory i kolory łóżek.

Serdecznie Zapraszamy Państwa do zakupów - spełniając marzenia dzieci Bedlayn Świat Łóżek.