Łóżko dla dzieci drewniane , łóżko z zasłonkami , łóżko 160 x 80 , "Zameczek"

Realizacja 2-4 tygodnie.

Dzięki systemowi podwyższenia łóżka zyskują Państwo dodatkową przestrzeń np. na przechowywanie zabawek malucha. Kolejną zaletą jest frajda wspinaczki się na górny poziom antresoli przez dziecko . Zameczek wykonany w całości z surowca naturalnego jakim jest drewno olchowe. Przedstawiony model to połączenie natury z oryginalnym wzornictwem mebelka. Drewniane łóżko dla dzieci , łóżko z zasłonkami , nowoczesne łóżko dla dzieci, szare łóżko dla dzieci .

WYMIAR POD MATERAC
1 499,00 zł
Ilość

Oferowane łóżko wykonane jest w całości z drewna olchowego , z uwzględnieniem dbałości o szczegóły . Lakierowane na odcień modnej szarości  , wykończenie półmatowe. Do każdego łóżka "zameczek" trafnym dodatkiem okazują się kolorowe zasłonki uszyte z wielobarwnych tkanin , które razem z łóżeczkiem tworzą bajkową całość. Dzięki wygodnej drabince składającej się z dwóch szerokich stopni drewnianych wchodzenie i zejście z łóżka jest łatwe i bezpieczne dla dziecka. Podczas wieczornego snu dwie barierki dołączone do zestawu , zamontowane z przodu łóżka chronią malca przed upadkiem. Zakup łóżka na naszym sklepie to bardzo trafny wybór. Otrzymują Państwo towar świetnej jakości wykonany z masywnych elementów. Łóżko drewniane dla dzieci , wyprodukowane w Polsce .

Informacje techniczne

Wymiary pod materac
160 x 80
Materiał
Drzewo olchowe
Kolor
szary słonikowy
Szczyty łóżka
Proste
Montaż
Komplet śrub w zestawie.
Wymiary zewnętrzne
Długość zewnętrzna: 169 cm
Szerokość : 89 cm
W zestawie
stelaż pod materac , komplet śrub , barierki widoczne na zdjęciu ,drabinka , zasłonki komplet w kolorze białe gwiazdki na szrym tle .
Wysokość łóżka
wymiar pod zasłonkami: 70 cm , wysokość łóżka w najwyższym punkcie: 123 cm , gługość nogi w łóżku: 118 cm , wejście do łóżka: 40 cm