Piętrowe łóżka dla dzieci 

W asortymencie sklepu Bedlayn dostępne są tanie łóżka piętrowe dla dzieci, które stanowią idealne rozwiązanie przede wszystkim do niedużych pomieszczeń, ale oczywiście nie tylko. Warto wybrać je także do przestronnego pokoju, jeśli podobają się maluchowi.

Wszystkie proponowane dziecięce i młodzieżowe drewniane łóżka piętrowe cechują się perfekcyjnym wykonaniem, stanowiąc wysokiej jakości meble zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Ich design sprawia, że modele dopasowane są zarówno do potrzeb dzieci, jak i nastolatków. Bedlayn jest doświadczonym producentem, który w ofercie ma nie tylko białe łóżka piętrowe dla dzieci, lecz także kolorowe modele, idealne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. 

Łóżka piętrowe drewniane, młodzieżowe 

Sklep Bedlayn oferuje tanie łóżka piętrowe, które są wyposażone w zjeżdżalnie – dzięki nim pokój dziecięcy będzie przeznaczony nie tylko do odpoczynku, lecz także przyjemnego spędzania czasu, a w pomieszczeniu maluch będzie miał własny plac zabaw. Odpowiednie zabezpieczenia zamontowane w łóżkach piętrowych dla dzieci chronią przed upadkiem z wysokości, natomiast praktyczne drabinki ułatwiają wchodzenie. Każde z dziecięcych i młodzieżowych modeli odznacza się solidną budową, stabilnością oraz wytrzymałością. Niektóre z dostępnych w asortymencie Bedlayn mebli są skonstruowane niczym antresola – w ich dolnej części znajduje się osłonięta tkaninami przestrzeń, w której można przechowywać zabawki, książki lub położyć koc i stworzyć namiot.

Tanie łóżka piętrowe

Bedlayn dokłada wszelkich starań, by meble były funkcjonalne i trwałe, zapewniając wieloletnie użytkowanie. Tanie łóżka piętrowe dla dzieci spodobają się zwłaszcza tym pociechom, które mają rodzeństwo w podobnym wieku. To także spora oszczędność miejsca oraz bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców, którzy często nie mogą sobie pozwolić na wygospodarowanie dwóch pomieszczeń na pokoje dziecięce. Cena produktów jest niewielka w stosunku do użytych materiałów, a firma Bedlayn gwarantuje solidność i wytrzymałość łóżek piętrowych dla dzieci.

Łóżka piętrowe

Producent Bedlayn oferuje łóżka piętrowe w różnych wersjach kolorystycznych, na przykład białe, błękitne czy w kolorze olchy. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego modelu pasującego do aranżacji wnętrza oraz oczekiwań dziecka jest o wiele prostsze. Białe łóżko piętrowe idealnie zaprezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, a model w ciepłym kolorze drewna to fantastyczny wybór do klasycznie urządzonych pomieszczeń.

Piętrowe łóżka dla dzieci, białe, drewniane – Sklep Bedlayn

Jest 15 produktów.

Filtruj według

Wymiary pod materac

Wymiary pod materac

Dodatkowe wyposażenie

Dodatkowe wyposażenie

Szczyty łóżka

Szczyty łóżka

Kolor

Kolor

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Aktywne filtry