Łóżka drewniane dla dzieci z barierką

By pokój Twojego malucha był bezpieczny, ważne, aby znalazło się w nim odpowiednie miejsce do spania. Sklep Bedlayn proponuje bogatą ofertę łóżek dla dzieci z barierką – dzięki nim pociecha w nocy nie wypadnie. W asortymencie dostępne są wyłącznie solidnie i estetycznie wykonane meble, które nie posiadają ostrych krawędzi i mogą być użytkowane przez najmłodsze maluchy. Firma Bedlayn oferuje łóżka z barierką oraz ekologiczne modele drewniane, których cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Każdy mebel wyróżnia się ponadprzeciętną wygodą i unikalną, atrakcyjną kolorystyką. W ofercie znajdują się zarówno kolorowe, jak i białe łóżka dla dzieci, które dostępne są z praktycznymi szufladami oraz z zabezpieczającymi barierkami. Proponujemy także nowoczesne modele na wymiar – można idealnie dopasować je do metrażu dziecięcego pokoiku, a także jego aranżacji, wybierając mebel w dowolnym odcieniu.

Łóżka dla dziewczynek 

Sklep Bedlayn oferuje modele, które przypadną do gustu każdej księżniczce marzącej o bajkowym pokoju. Drewniane łóżka dla dziewczynek wyróżniają się estetycznym wyglądem – można o nim samodzielnie decydować, wybierając zasłonę w piętrowych modelach z barierką. Dostępne są meble z tkaniną w odcieniach różu i błękitu, które świetnie sprawdzą się w dziewczęcym pokoju, na przykład na tle białej ściany. Łóżka dla dziewczynek to nie tylko piękny projekt, lecz także solidne wykonanie zapewniające sen w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Łóżka dla chłopców

Sklep Bedlayn przygotował ofertę zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wśród tanich łóżek dla dzieci znalazły się modele, które spełnią jednocześnie kilka funkcji i pomogą przeistoczyć pokój w miejsce odpoczynku, a jednocześnie miłego spędzania czasu. Oferowane przez Bedlayn łóżka dla chłopców to między innymi piętrowe modele z barierką i zjeżdżalnią, która zapewni wielogodzinną zabawę.

Białe łóżka dla dzieci

Biel jest wciąż najchętniej wykorzystywanym kolorem we wnętrzach i pojawia się również w dziecięcych pokojach, dlatego firma Bedlayn przygotowała tanie łóżka w tym popularnym kolorze. Spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, a ich uniwersalna barwa będzie pasowała do każdego odcienia na ścianach. Białe łóżka dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości drewna, a jednocześnie zaskakują niską ceną.

Łóżka drewniane dla dzieci, dziewczynek, chłopców, białe,z barierką - Sklep Bedlayn

Jest 33 produktów.

Filtruj według

Wymiary pod materac

Wymiary pod materac

Dodatkowe wyposażenie

Dodatkowe wyposażenie

Szczyty łóżka

Szczyty łóżka

Kolor

Kolor

Pokazano 1-33 z 33 pozycji
Aktywne filtry